راهکارهایی برای نظافت داخلی منزل

نظافت منازل و شستشوی سطوح از امور روزمره و نیازمند تداوم است. اگر این امر مطابق با روش های مناسب و کارآمد انجام نشود، نه تنها کیفیت مناسبی نخواهد داشت بلکه انجام مداوم آن باعث خستگی و بی انگیزگی در فرد می شود. به منظور نظافت و تمیز نمودن برخی از آلاینده ها لزوما نیازی به خرید مواد پاک کننده و ابزارآلات حرفه ای نظافتی نیست. شرکت خدماتی نظافتی در همین راستا، راهکارهای هوشمندانه ای را پیشنهاد می دهد تا ضمن افزایش کیفیت عملیات نظافت مانع از هزینه کردن برای خرید مواد شوینده و شیمیایی می شود. در ادامه این مقاله به برخی از این راهکارها اشاره می گردد.

 

نظافت سطوح چرب در آشپزخانه

شرکت خدماتی نظافتیدر محیط آشپزخانه، با ترکیب چربی حاصل از پخت و پز و بخار ماده ای چسبنده بر روی سطوح کابینت و دیواره ها به وجود می آید. شرکت خدماتی نظافتی برای حذف سریع و بهینه این لکه ها استفاده از اسفنج آغشته شده به سرکه سفید رقیق نشده را پیشنهاد می دهد. پس از کشیدن سرکه سفید بر روی لکه ها، می توان به کمک یک اسفنج خیسانده شده در آب و دستمال، سطوح را خشک نمود و شاهد نتیجه بی نظیر آن بود.

 

راهکار شستشوی مایکروویو

شرکت خدماتی و نظافتیداخل مایکروویو به مرور زمان توسط چربی و باقی مانده های خشک شده حاصل از غذا کثیف می شود. راهکار پیشنهادی شرکت خدماتی نظافتی برای حذف آسان این لکه ها، جوشاندن محلول سرکه سفید و آب داخل مایکروویو می باشد. بخار این محلول کمک می کند تا این لکه ها و ذرات خشک شده به راحتی از سطوح جدا شوند. سپس می توان با دستمال خشک داخل مایکروویو را تمیز نمود.

 

حذف بوی بد سطل زباله

نظافت داخلیسطل زباله آشپزخانه به سبب تماس با زباله های تر پس از گذشت زمان دچار بوی بد می گردد که در محیطی مانند آشپزخانه بسیار آزاردهنده و غیر بهداشتی است. به منظور شستشوی بهینه سطل زباله باید از برس های نایلونی آغشته به محلول های پاک کننده و مواد شوینده سطوح استفاده نمود و در نهایت به وسیله دستمال آن را خشک کرد.

 

نظافت لکه های صابون در سرویس بهداشتی

شستشوی کفلکه های صابونی موجود بر روی سطوح دیوار در حمام به کمک خاصیت اسیدی در سرکه قابل حذف خواهد بود. سرکه را به وسیله اسفنج بر روی لکه ها کشیده و با دستمال خشک شود. راهکار پیشنهادی دیگر شرکت خدماتی نظافتی برای پاک نمودن لکه های صابونی از شیرآلات و شستشوی کف دستشویی و حمام، استفاده از لیمو ترش و سایش سطح داخلی آن روی شیرآلات می باشد.

 

راه حل شرکت خدماتی نظافتی در شستشوی شیشه ها

نماشوربهترین روش برای پاک کردن شیشه ها استفاده از کیت نماشوی می باشد اما راهکار جایگزین شرکت خدماتی نظافتی به منظور شستشو و نظافت شیشه ها استفاده از محلول آب و سرکه می باشد. این ترکیب خاصیت پاک کنندگی لکه های چرب و دوده را دارد. در روزهای بارانی به سبب آن که محلول با سرعت کمتری خشک می شود شیشه ها شفاف تر خواهند شد.

 

جمع آوری موی حیوانات خانگی

شرکت نظافتییکی از مشکلات و معضل های نگهداری از حیوانات خانگی، ریزش مو می باشد. یکی از راهکارهای جمع آوری آن ها استفاده از غلطک مخصوص است اما راه حل دیگری که توسط شرکت خدماتی و نظافتی ارائه می گردد، استفاده از اسفنج خشک یا دستکش لاتکس مرطوب می باشد. به راحتی می توان با کشیدن اسفنج و دستکش مرطوب روی سطوح فرش و موکت، موها را جمع آوری نمود.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: