نظافت فروشگاه های زنجیره ای توسط شرکت خدماتی نظافتی

فروشگاه ها و مراکز تجاری به واسطه عرضه مایحتاج زندگی افراد جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. عرضه محصولات متنوع تولیدی و وارداتی مورد نیاز اقشار مختلف جامعه در فروشگاه ها موجب شده است تا افراد مدت زمان طولانی را به منظور انتخاب بهترین گزینه از بین طیف گسترده و متنوع محصولات ارائه شده، در این فروشگاه ها سپری نمایند. مسلما تردد بالای افراد در این محیط ها موجب آلودگی می گردد. ایجاد آلودگی ها در چنین محیط هایی، با کاهش جلوه های بصری محیط می تواند کاهش در بهره وری و سودآوری را در پی دارد. شرکت خدماتی نظافتی به واسطه استفاده از تجهیزات مکانیزه و نوین نظافتی موجب کاهش چشمگیر در هزینه های مرتبط با نظافت و ارتقا کیفیت نظافت می گردد.شستشو و نظافت در فروشگاه های زنجیره ای توسط شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتیایجاد محیطی تمیز و آرام بخش می تواند نقش مهمی در ترغیب مشتریان به حضور طولانی تر در فروشگاه داشته باشد. مسلما جذب و ترغیب مشتریان به خرید ضامن بقا فروشگاه در بازار های رقابتی کسب و کار می باشد. در میان عوامل اثر گذار بر میزان تمایل مشتریان به خرید، علاوه بر کیفیت و تنوع در محصولات ارائه شده می توان به حفظ پاکیزگی و ایجاد محیطی تمیز و عاری از آلودگی اشاره نمود. مسلما استفاده از شیوه های سنتی در نظافت چنین مراکزی با توجه به وسعت مجموعه و حجم تردد ها از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد. شرکت خدماتی نظافتی با استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی، نظافتی موثر و با کیفیت را در زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

 

شستشو و نظافت نمای بیرونی

شرکت خدماتی نظافتی و واترجت صنعتیشرکت خدماتی نظافتی به منظور شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی سطوح نمای ساختمان که اغلب شامل بقایای حشرات و فضولات پرندگان می باشند از دستگاه واترجت صنعتی استفاده می نماید. دستگاه های واترجت صنعتی به منظور شستشو و حذف آلاینده ها از پاشش پر فشار آب بر روی سطوح استفاده می نمایند. استفاده از چنین تجهیزاتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت حجم کمتری از آب مصرف نموده و سرعت عمل بالاتری دارد. استفاده از پاشش پر فشار آب در این دستگاه ها، امکان شستشو و نظافت انواع سطوح افقی و عمودی را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. از این رو علاوه بر شستشو و حذف آلاینده ها از روی نمای ساختمان می تواند برای حذف آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف ورودی ساختمان نیز استفاده کرد.

 

شستشو و نظافت سطوح کف بخش های داخلی

اسکرابر صنعتی و شرکت خدماتیبه منظور شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف بخش های داخلی فروشگاه، شرکت خدماتی نظافتی از دستگاه های مکانیزه ای چون اسکرابر یا کف شوی صنعتی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف تولید شده اند بهره می گیرد. انجام عملیات شستشو و نظافت با استفاده از دستگاه های کفشوی صنعتی از کیفیت بالاتری نسبت به شیوه های دستی و سنتی برخوردار می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر همزمانی عملیات شستشو و خشک کردن سطوح می باشد که مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد. دستگاه های کفشوی صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با ابعاد متنوع در دو نوع دستی و خودرویی تولید می شوند.

 

جمع آوری آلاینده های انباشته در نقاط دور از دسترس

شرکت خدماتی و نظافتی و مکنده صنعتیبه منظور جمع آوری و حذف آلاینده ها از بخش های دور از دسترسی چون قفسه ها و زیر میز ها، شرکت خدماتی نظافتی از دستگاه های مکنده صنعتی و تخصصی استفاده می نماید. مکنده های صنعتی به واسطه تجهیز به موتور و پمپ مکش مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط شده و همین امر موجب بهبود کیفیت هوای پیرامون می گردد. استفاده از نازل های متنوع در این دستگاه ها امکان دسترسی به بخش های مختلف و نقاط دور از دسترس را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: