بهره گیری از مزایای شرکت خدماتی نظافتی در فرآیند خانه تکانی

با نزدیک شدن به ایام نوروز و شروع نظافت و شستشوی داخلی منزل، مشکلات متعددی علاوه بر دغدغه های روزمره خانواده ها را درگیر می کند. انجام این امور نظافتی زمان بر و بعضا پر مشقت است و ممکن است در توان اعضای خانواده نباشد. از همین رو، یک شرکت نظافتی خدماتی می تواند با ارائه راه حل و تجهیزات به روز در نظافت و شستشوی منزل کمکی شگرف کند. تجهیزات مکانیزه یک شرکت نظافتی خدماتی مناسب تمام امور نظافتی مانند شستشوی دیوار و شیشه ها، شستشوی کف، نظافت و غبارگیری سطوح، نظافت پارکینگ و طراحی شده اند. در ادامه به شرح مختصر کاربرد ابزارآلات ارائه شده توسط شرکت نظافتی خدماتی پرداخته می شود.

 

شستشوی شیشه ها و دیوار

شستشوی کفیکی از سخت ترین بخش های نظافت داخلی منزل شستشوی دیوارهای خانه، شیشه پنجره ها و درهای شیشه ای بالکن می باشد. نظافت و شستشوی سطوح شیشه ای به روش سنتی کیفیت و کارایی لازم را ندارد و پس از انجام نظافت لکه های آب بر روی سطوح باقی می ماند. همچنین سطوح دیوارهای منزل بسیار وسیع است و نظافت تمام این دیواره ها امری طاقت فرسا خواهد بود. به همین منظور، شرکت خدماتی نظافتی جهت شستشوی سطوح شیشه ای و دیواره ها استفاده از دستگاه نماشوی و دستگاه بخارشوی را پیشنهاد می کند. نماشوی مجهز به یک دسته به همراه سری تی می باشد که می تواند آب را تا ارتفاع مشخصی پمپ کند و از طریق مجراهای تی بر روی سطح بپاشد. دستگاه بخارشوی نیز می تواند بدون باقی گذاشت لکه آب بر روی سطوح نظافت دیواره های منزل را با سرعت بیشتری انجام دهد.

 

شستشوی وسایل منزل به کمک شرکت نظافتی خدماتی

شرکت نظافتی خدماتیتجهیزات مناسب ارائه شده توسط شرکت نظافتی خدماتی برای شستشوی کف ، دستگاه های اسکرابر دستی و پولیشر و برای نظافت وسایل داخلی منزل مانند مبلمان، موکت و فرش دستگاه جاروبرقی، موکت شوی و مبل شوی می باشد. به منظور شستشوی بهینه سطوح زمین می توان از زمین شوی دستی استفاده نمود. همچنین، دستگاه پولیشر می تواند به جلادهی و براق شدن سطوح سرامیکی و مرمری زمین منزل کمک شایانی کند. به منظور نظافت مبلمان می توان از دستگاه مبل شوی که به طور مختص برای مبلمان و شستشوی پارچه طراحی شده است استفاده نمود. جهت نظافت و شستشوی موکت و سطح فرش می توان از دستگاه موکت شوی استفاده کرد، همچنین برای جمع آوری ذرات و گرد و غبار موجود بر روی سطوح گوناگون می توان از دستگاه جاروبرقی بهره جست.

 

نظافت پارکینگ و محوطه

نظافت پارکینگپارکینگ و محوطه بیرونی ساختمان به دلیل آن که دارای وسعت زیادی هستند، عملیات نظافت در این بخش ها بسیار زمان بر می باشد. همچنین شستشوی برخی آلاینده ها نیازمند ابزارآلات حرفه ای و مخصوص نظافت است. به همین منظور، راهکار شرکت نظافتی خدماتی برای نظافت در محوطه حیاط و پارکینگ استفاده از دستگاه کارواش خانگی و سوییپر دستی می باشد. دستگاه واترجت دستی به کمک فشار بالای آب می تواند اکثر لکه های ماندگار و سخت را از روی سطوح پاک کند. همچنین، می توان گل و لای موجود در خلل و فرج کاشی ها را به راحتی شست و حذف نمود. سوییپر دستگاهی است که به کمک برس های چرخان ذرات و زباله های نسبتا درشت بر روی سطوح پارکینگ و حیاط را به داخل مخزن هدایت می کند.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: