نظافت حیاط مدرسه توسط شرکت خدماتی نظافتی

مهم ترین اولویت در محیط حیاط مدرسه، تامین رفاه و آسایش معلمان، دانش آموزان و کارکنان آن می باشد. به دلیل آن که میزان رفت و آمد در مدارس بسیار زیاد است، محیط به سرعت آلوده خواهد شد و نظافت و شستشوی فضای وسیع مدرسه سخت به نظر می‌رسد. استفاده از روش‌های سنتی و دستی توسط کارکنان نظافتچی مدرسه، بسیار زمان بر و هزینه است. از همین رو، کمک گرفتن از شرکت نظافتی خدماتی در نظافت حیاط مدرسه یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود. این شرکت به منظور نظافت مدارس از تجهیزات مکانیزه استفاده می نماید که ضمن کاهش زمان عملیات، به افزایش کیفیت نظافت نیز کمک می نماید. در ادامه این مقاله به بررسی راهکار شرکت نظافتی خدماتی جهت نظافت مدارس پرداخته می شود.

 

نظافت حیاط مدرسه به کمک تجهیزات مکانیزه

شرکت نظافتی خدماتینظافت محیط های وسیعی مانند حیاط مدارس، بسیار زمان بر است. استفاده از روش های سنتی نیاز به چندین نیروی نظافتی دارد. همچنین، تخلیه و شستشوی مدام سطل آب کثیف در حین نظافت امری طاقت فرسا و وقت گیر است. به همین منظور استفاده از تجهیزات مکانیزه به سهولت و سرعت عملیات نظافت کمک شایانی می کند. راهکار شرکت نظافتی خدماتی به منظور نظافت مدارس و حیاط آن، استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی می باشد. از این دستگاه به منظور جمع آوری و نظافت ذرات و غبار موجود در سطوح کف استفاده می گردد. این دستگاه دارای دو برس چرخان می باشد ذرات و غبار موجود در حیاط مدرسه را به داخل مخزن سویپر هدایت می نماید. به کمک دستگاه سوییپر، عملیات نظافت حیاط مدرسه با کاهش زمانی چشمگیری روبرو خواهد شد.

 

کاهش نیروی انسانی، دست آورد شرکت خدماتی نظافتی

نظافت حیاط مدرسهنظافت حیاط مدرسه به دلیل وسعت بالا، نمی تواند توسط یک نیروی نظافتی انجام شود. در صورتی که از نیروی انسانی کمتری نسبت به وسعت محیط استفاده شود یا انجام نظافت به کندی پیش خواهد رفت و یا دقت در کار کاهش پیدا می کند که در هر دو صورت، نتیجه ای نامطلوب برای مسئولین مدرسه تلقی خواهد شد. استفاده از جاروب صنعتی خودرویی راه حل مناسبی جهت افزایش بهره‌وری می‌باشد. سوییپر خودرویی، به کمک موتور پیشرانی که به آن مجهز شده است می تواند بدون نیاز به نیروی دست جا به جا شده و به وسیله یک فرد هدایت شود. سرعت و کیفیت نظافت در این دستگاه چندین برابر بهره وری در روش سنتی به وسیله تعداد زیاد نیروی انسانی است.

 

افزایش سطح بهداشت به کمک دستگاه سوییپر

سوییپر در نظافت حیاط مدرسهسطح بهداشت در مدارس به دلیل حضور کودکان و نوجوانان از اهمیت بیشتری برخوردار است. دانش آموزان به سبب آن که در مرحله رشد و تکامل می باشند، از مقاومت بدنی پایین تری نسبت به افراد بزرگسال برخوردارند. همچنین، دانش آموزان بخش اعظم زمان خود را در مدرسه و حیاط آن سپری می کنند، به همین منظور باید درتامین سلامت و نظافت حیاط مدرسه تلاش بیشتری صورت گیرد. حیاط مدرسه از آلوده ترین قسمت های مجموعه مدرسه است. جمع آوری ذرات ریز و نسبتا درشت موجود بر روی زمین حیاط می تواند به کاهش آلودگی و تولید بیماری ها کمک کند. همچنین، جمع آوری گرد و خاک محیط توسط دستگاه سوییپر می تواند از پراکنده شدن آن و آلوده شدن دیگر بخش های مدرسه جلوگیری نماید.

 

با رشد جمعیت و افزایش تعداد مدارس و وسعت محیط آن ها، استفاده از روش های سنتی نظافت پاسخگوی نیاز مدارس نیست. راهکارهای شرکت نظافتی خدماتی می توان کمک بزرگی در نظافت حیاط مدرسه و افزایش کیفیت آن کند.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: