نظافت موزه توسط شرکت خدماتی نظافتی

موزه ها اماکنی هستند که محلی برای بازدید تفریحی، بازدید علمی و فراگیری تاریخ می باشند. به طور معمول اشیا قیمتی و ارزشمندی در موزه ها نگهداری می شود و مراقبت از آن ها مستلزم بهره گیری از مدیریت صحیح می باشد. یکی از مصادیق مراقبت از موزه ها نظافت مداوم آن ها می باشد. به دلیل تردد بالا و وجود موانع در موزه ها و همچنین دیگر مشکلاتی که در اماکنی که دارای اشیا گرانبها می باشند وجود دارد، می توان از شرکت خدماتی نظافتی به منظور مدیریت صحیح نظافت موزه ها بهره جست.

 

شرکت خدماتی نظافتیلزوم نظافت مداوم در موزه ها

باقی ماندن آلودگی در اماکنی مانند موزه ها موجب بروز آسیب هایی می شود. اشیا و سازه هایی که در موزه ها قرار دارند نیازمند مراقبت مداوم می باشند. باقی ماندن آلودگی ممکن است موجب آسیب به سازه های تاریخی و اشیا گرانبها گردد. به همین دلیل می بایست به طور مداوم در رفع آلودگی موجود در موزه ها و غبارات روی اشیا کوشید. نظافت مداوم موجب افزایش طول عمر سازه و اشیا تارخی خواهد شد.

 

 

شرکت خدماتی نظافتیشرکت خدماتی نظافتی، ارائه کننده تجهیزات نظافت صنعتی و دستی

تردد بالا در موزه ها موجب دشوار شدن فرآیند نظافت می شود. همچنین وجود موانع بسیار موجب کاهش دسترسی مناسب به بخش های متفاوت سطوح می گردد. اما عدم دقت کافی در نظافت موزه ها ممکن است موجب سقوط محفظه های نگهداری اشیا و یا خود اشیا شود. به دلیل مشکلاتی که شستشو در موزه دارد، می بایست از نیرو های خبره جهت نظافت در چنین اماکنی استفاده نمود. شرکت خدماتی نظافتی با ارائه تجهیزات با کیفیت صنعتی و دستی نظافتی توسط نیرو های متخصص امکان نظافت موزه در موثر ترین و امن ترین حالت ممکن را فراهم می نماید.

 

اسکرابر

شرکت خدماتی نظافتی

شستشوی سطوح هموار کف به دلیل تردد مداوم از دشوار ترین بخش های نظافت موزه است. به منظور نظافت سطوح هموار می توان از دستگاه اسکرابر صنعتی استفاده نمود. انواع متفاوتی از دستگاه زمین شوی صنعتی توسط شرکت خدماتی نظافتی ارائه می گردد. نیروی های متخصص نظافت با توجه به مساحت محیط، تعداد موانع موجود و حجم تردد در محیطی که نیاز به نظافت دارد، از انواع مدل های اسکرابر استفاده می نمایند. از مزایای شستشوی سطوح با اسکرابر می توان به کاهش مدت زمان شستشو به دلیل سرعت بالا، بهبود کیفیت شستشو، خشک کردن سطوح در حین شستشو و افزایش امنیت برای افراد، امکان نظافت در طول روز و… اشاره نمود.

 

سوییپر

شرکت خدماتی نظافتی

محوطه و حتی درون موزه ها همواره در معرض آلودگی های ریز و درشت هستند. می توان با بکارگیری سوییپر به جاروب محوطه در موزه ها پرداخت. سیستم کار سوییپر صنعتی بدین صورت است که در ابتدا توسط دو برس کناری آلودگی ها را به وسط هدایت کرده و سپس توسط برس وسط رولی و سیستم مکش به داخل مخزن هدایت می کند. استفاده از انواع سوییپر در محیط های مختلف موزه ها (اعم از دستی و سرنشین دار) امکان پذیر می باشد. علاوه بر سهولت کاربری در جاروب موثر آلودگی های موجود بر سطوح هموار موزه ها، تضمین سطح بهداشت بالا به دلیل بهره مندی سوییپر از فیلتر های قوی نیز از مزایای دستگاه جاروب محوطه ای می باشد.

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: