همه چیز در مورد خدمات کفسابی

شستشو و نظافت سطوح کف به منظور حفظ درخشندگی و نگهداری از کفپوش ها امری بدیهی و ضروری می باشد. اگر چه استفاده از دستگاه های مکانیزه ای چون اسکرابر ها یا زمین شوی های صنعتی نقش مهمی در حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی سطوح دارند اما درخشندگی و جلای کفپوش ها به واسطه تردد های بسیاری که بر روی آنها انجام می گیرد به مرور زمان از بین می رود. باز گرداندن درخشندگی اولیه به کفپوش ها و ترمیم آسیب های وارده بر آنها نیازمند عملیات کفسابی می باشد. کفسابی از جمله عملیات های نظافتی می باشد که کاربرد گسترده ای در مراکز تجاری، اداری، آموزشی، فروشگاهی و درمانی دارد. با توجه به دشواری این عملیات و نیاز آن به تجهیزات ویژه کفسابی و افراد متخصص بهترین گزینه برای افزایش جلای سطوح کف واگذاری خدمات کفسابی به شرکت خدماتی نظافتی می باشد. شرکت های خدماتی با استفاده از نیرو های متخصص و آموزش دیده، در کنار استفاده از تجهیزات تخصصی کفسابی عملیات های مرتبط با کفسابی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام می دهند.تجهیزات مورد نیاز برای خدمات کفسابی

خدمات کفسابی به منظور انجام خدمات کفسابی، به دستگاه کفساب مناسب با ابعاد محیط مورد نظر و دستگاه مکنده آب و خاک نیاز می باشد. از آنجایی که دستگاه های کفساب نیز همانند دیگر تجهیزات مکانیزه و صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های با وسعت متنوع در ابعاد گوناگونی تولید می شوند توجه به ابعاد و ویژگی های محیط نظافتی امری ضروری بوده و نقش مهمی در افزایش راندمان کاری و بهره وری از دستگاه ایفا می نماید. علاوه بر این جمع آوری و حذف آلاینده های جامد و مایع از روی سطوح در حین عملیات سابزنی به منظور ممانعت از تثبیت آلاینده ها بر روی سطوح امری ضروری می باشد که توسط تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه جاروبرقی آب و خاک به سرعت و با کیفیت بالا امکان پذیر می باشد. دستگاه های کف ساب به منظور انجام خدمات کفسابی دارای بخش هایی به نام لقمه هستند که چرخش خلاف گرد آنها نه تنها عمر مفید دستگاه را افزایش می دهد بلکه نتیجه حاصل از پرداخت سطوح را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

 

انواع شیوه ها و خدمات کفسابی

خدمات کفسابی و شرکت خدماتی نظافتیخدمات کفسابی در دو نوع تر و خشک انجام می گیرد. در روش تر عملیات کفسابی همراه با پاشش آب صورت گرفته آب به عنوان روان ساز و خنک کننده عمل نموده و از این رو موجب افزایش سرعت چرخش لقمه ها و کاهش دمای ناشی از اصطکاک می گردد. علاوه بر این با مهار ذرات ریز گرد و غبار ناشی از عملیات کفسابی، مانع از انتشار آنها در هوای پیرامون می شود. در نهایت به منظور جمع آوری دوغاب حاصل شده نیاز به دستگاه مکنده آب و خاک می باشد. در شیوه سابزنی خشک، عملیات سایش بدون حضور آب انجام می شود که حجم بالایی از ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون را در پی دارد. در این شیوه به منظور ممانعت از انتشار گرد و غبار نیازمند دستگاه مکنده و غبار گیر مجهز به سیستم فیلتراسیون قدرتمند می باشد.

 

 

مزایای خدمات کفسابی

شرکت خدماتی نظافتی و خدمات کفسابیخدماتی از جمله مزایای خدمات کفسابی می توان به افزایش عمر مفید و مقاومت کفپوش ها، حفظ جلا و درخشندگی سطوح در مدت طولانی تر، کاهش چشمگیر در دفعات واکس زنی سطوح و ایجاد لایه محافظ، افزایش جلوه های بصری محیط، کاهش در هزینه های مراقبت و نگهداری از کفپوش ها اشاره نمود.

 

 

 

لزوم واگذاری خدمات کفسابی به شرکت خدماتی نظافتی

خدمات کفسابی و شرکت خدماتی نظافتیاستفاده از دستگاه کفسابی و انجام عملیات پرداخت سطوح نیاز به تجربه و دانش کافی دارد. عدم به کار گیری نیروی ماهر و آموزش دیده در این عملیات می تواند خسارات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری زا بر روی سطوح کف ایجاد نماید. از این رو استفاده از نیرو های متخصص و کارازموده می تواند نقش موثری در ارتقا کیفیت عملیات و کاهش هزینه ها داشته باشد. شرکت خدماتی نظافتی به واسطه بهره گیری از تجهیزات مناسب و کاربردی و هم چنین استفاده از نیرو های متخصص عملیات کفسابی را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند.

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: