راهکار های شرکت خدماتی نظافتی در حذف آدامس های جویده شده از روی سطوح

اماکن عمومی چون خیابان ها و مراکز تفریحی به طور معمول به واسطه حضور تعداد کثیری از افراد و شرایط جوی در معرض آلودگی قرار دارند. اما یکی از آلودگی های رایج و شایع در سطح پیاده راه ها و اماکن تفریحی چون پارک ها، حضور آدامس ها می باشد که به واسطه ماهیت چسبنده ای که دارند حذف و جداسازی آنها از روی سطوح با استفاده از شیوه های سنتی بسیار دشوار و زمان بر می باشد. از سوی دیگر عدم حذف و نظافت این لکه ها نه تنها جلوه های بصری محیط و آرامش افراد حاضر را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد، می تواند عاملی برای تکثیر و رشد انواع میکروب ها و باکتری ها بوده و سطوح بهداشتی محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش دهد. مسلما نظافت و حذف چنین آلاینده هایی با استفاده از شیوه های سنی، با توجه به وسعت اماکن عمومی به تعداد بالایی نیروی خدماتی نیاز دارد. مسلما استفاده از شیوه های نوین نظافتی و واگذاری چنین خدماتی به شرکت خدماتی نظافتی نه تنها موجب کاهش هزینه ها می گردد بلکه ارتقا کیفیت نظافت را نیز در پی دارد.خدمات قابل ارائه توسط شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی به واسطه استفاده از تجهیزات کاملا تخصصی و مکانیزه که با هدف آسان نمودن و سرعت بخشیدن به عملیات های نظافتی طراحی و تولید شده اند، نقش موثری در کاهش زمان لازم برای حذف و جمع آوری آلاینده ها ایفا می نماید. از سوی دیگر شرکت خدماتی نظافتی با استفاده و به کار گیری نیرو های متخصص و کارآزموده ضمن ارتقا کیفیت و سرعت عملیات نظافت موجب افزایش ایمنی محیط می گردد. شرکت های خدماتی به واسطه نوع فعالیت و تجربه کاری که در زمینه انواع نظافت ها دارندف می توانند عملیات های سنگین نظافتی را در مقیاس وسیع در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه های بسیار مقرون به صرفه ای به انجام برسانند.


شیوه های شرکت خدماتی نظافتی در نظافت

شرکت های خدماتی نظافتی به واسطه استفاده از شیوه های مدرن و نوی نظافتی از دو شیوه کاملا کار آمد برای نظافت و حذف آدامس های چسبیده به سطوح استفاده می نمایند که در ادامه به شرح هر یک از روش ها می پردازیم:


روش اول) استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی

شرکت خدماتی نظافتی و واترجت صنعتیدستگاه های واترجت صنعتی دستگاه های کارآمد و  کاربردی می باشند که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های سخت و تثبیت شده و لایه های عمیق آلودگی را شستشو داده و نظافت می نمایند. پمپ فشار قوی به کار رفته در این دستگاه ها با افزایش فشار آب ورودی به داخل دستگاه، آن را از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها به سمت سطوح هدف پاشش می نماید. استفاده از نازل های مناسب در دستگاه واترجت صنعتی با جهت دهی به پاشش آب پر فشار نقش مهمی در تسریع فعالیت داشته و موجب استفاده بهینه از دستگاه می گردد. استفاده از نازل تیغه ای در هنگام شستشو و حذف آدامس های جویده شده با دستگاه واترجت صنعتی موجب تسریع و تسهیل حذف آین آلاینده ها از محیط می گردد. از آنجایی که در این روش از آب خالی برای شستشو و حذف آلاینده ها استفاده می شود، سازگاری بالایی با محیط زیست دارد.

 

روش دوم) استفاده از مواد شوینده تخصصی

شرکت خدماتی نظافتیاستفاده از مواد شوینده تخصصی یکی دیگر از راهکار های شرکت خدماتی نظافتی برای حذف و جداسازی آدامس های جویده شده از روی سطوح می باشد. این مواد به واسطه ترکیبات شیمیایی و خاص خود قادر به جداسازی آلاینده های چسبناک از روی سطوح هدف می باشند. مسلما استفاده از مواد شیمیایی در نظافت، در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند برای کاربر خطر ساز باشد، اما شرکت خدماتی نظافتی با به کار گیری نیرو های متخصص و آموزش دیده عملیات های نظافتی را به ایمن ترین شکل ممکن انجام می دهند.

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: