شستشو و نظافت ایستگاه اتوبوس توسط شرکت خدماتی نظافتی

اتوبوس ها به عنوان یکی از وسایل حمل و نقل شهری نقش مهمی در جا به جایی تعداد کثیری از مسافران دارند. استفاده از این وسایل نقلیه به واسطه کاهش در تعداد خودرو های شخصی موجب کاهش ترافیک خیابان ها و هم چنین بهبود کیفیت هوا می گردد. مسلما ترغیب افراد جامعه به استفاده از این وسایل نیازمند به کار گیری تجهیزات مدرنی می باشد که با فراهم نمودن حداکثر راحتی و امکانات برای افراد جامعه موجب افزایش تمایل آنها به استفاده از اتوبوس ها به جای خودرو های شخصی می گردد. اگرچه ظاهر تمیز و آراسته اتوبوس های شهری نقش مهمی در افزایش تمایل مسافران به استفاده از حمل و نقل عمومی دارد اما توجه به نظافت و هم چنین رسیدگی به ایستگاه های اتوبوس نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. با توجه به مدت زمان انتظار مسافران در ایستگاه ها، رسیدگی به نظافت و آراستگی ایستگاه ها اهمیت ویژه ای دارد. شرکت خدماتی نظافتی با استفاده از تجهیزات کاربردی و هم چنین استفاده از نیرو های متخصص نظافت ایستگاه ها را در زمانی بسیار کوتاه انجام می دهد.اهمیت شستشو و نظافت ایستگاه ها

شرکت خدماتی نظافتی و نظافت ایستگاه اتوبوسایستگاه های اتوبوس به واسطه مجاورت با فضای بیرون و تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نزولات چوی، بقای حشرات و فضولات پرندگان و برچسب های تبلیغاتی بسیار آلوده و کثیف می شوند. مسلما عدم رسیدگی به نظافت این بخش ها نه تنها موجب گسترش عوامل بیماری زا می گردد بلکه با کاهش جلوه های بصری محیط موجب کاهش تمایل مسافران به استفاده از وسایل نقلیه عمومی می گردد. علاوه بر این رسیدگی به زیبایی و آراستگی ایستگاه ها به عنوان بخشی از ساختار شهری نقش مهمی در آرامش روحی و روانی افراد جامعه دارد.

 

 

حذف آلاینده ها از ایستگاه ها توسط شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی و نظافت ایستگاه اتوبوسبا توجه به ماهیت آلاینده ها در ایستگاه های اتوبوس، استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت امری دشوار و زمان بر بوده و در عین حال از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار نمی باشد. این درحالی است که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی نه تنها موجب ارتقا کیفیت نظافت می شود بلکه به واسطه استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نقش موثری در کاهش تعداد نیروی خدماتی دارد. از جمله دستگاه های کاربردی در نظافت ایستگاه های اتوبوس می توان به دستگاه های واترجت صنعتی و نما شوی اشاره نمود. شرکت خدماتی نظافتی  با استفاده از دستگاه های مکانیزه ای چون واترجت و نما شوی موجب افزایش کیفیت نظافت می گردد.

 

 

واترجت صنعتی

شرکت خدماتی نظافتی و نظافت ایستگاه اتوبوسواترجت صنعتی دستگاهی کاربردی برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. سرعت پاشش و فشار پاشش دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه فشار پاشش بیشتر باشد توان دستگاه واترجت صنعتی در شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر می گردد و هر چه سرعت پاشش دستگاه بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش یافته و در نتیجه نظافت در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. دستگاه های واترجت صنعتی به منظور افزایش فشار آب ورودی و هم چنین پاشش ان بر روی سطوح هدف، مجهز به پنپ فشار قوی بوده و آب پر فشار با عبور از شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها به سمت سطوح هدف پاشش می گردد.

 

نما شوی

شرکت خدماتی نظافتی و نظافت ایستگاه اتوبوسسیستم های نما شوی از جمله دستگاه های صنعتی می باشند که به منظور شستشو و نظافت شیشه ها و نما تولید و به بازار عرضه شده اند. دستگاه های نما شوی به منظور دسترسی راحت کاربر به بخش های مرتفع مجهز به لنس بوده و از این رو امکان شستشو و نظافت را به راحتی از روی سطح زمین برای کاربر فراهم می نمایند. استفاده از آب خالص و تصفیه شده در این دستگاه ها مانع از ایجاد رد ناشی از خشک شدن آب شده و از این رو نقش موثری در افزایش کیفیت نظافت ایفا می نماید.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: