شستشو و نظافت صنایع لبنی توسط شرکت خدماتی نظافتی

محصولات لبنی یکی از مهمترین و پر مصرف ترین محصولات خوراکی در بین افراد جامعه می باشد. مصرف مقدار مناسب از مواد لبنی به منظور حفظ سلامت افراد و تامین املاح مورد نیاز برای رشد و تحکیم استخوان ها به ویژه کودکان و نوجوانان که در سنین رشد قرار دارند، توصیه همیشه متخصصین پزشکی و تغذیه می باشد. با توجه به نقش مهمی که محصولات لبنی در سلامت افراد جامعه ایفا می نمایند و ارتباط مستقیم محصولات خوراکی با سلامت افراد جامعه رعایت اصول بهداشتی در تولید و عرضه این محصولات بسیار پر اهمیت می باشد. مسلما فراهم نمودن سطوح بالای بهداشتی در فرایند تولید و عرضه این محصولات تاثیر مستقیمی بر کیفیت محصولات داشته و با تامین رضایت خاطر مشتریان، افزایش سودآوری و بهره وری را در پی دارد.با توجه به اهمیت نظافت و حفظ بهداشت در صنایع غذایی، مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت توان لازم و کافی در تامین نیاز های نظافتی محیط را نداشته و نمی تواند آلاینده های موجود در محیط را به نحو موثر و با کیفیتی از بین ببرد. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی که با هدف ارتقا کیفیت نظافت و کاهش هزینه ها طراحی و به بازار عرضه می شوند نقش موثری در تامین نیاز های نظافتی این محیط ها ایفا می نمایند. مسلما تهیه و تجهیز صنایع مواد غذایی به تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت بسیار پر هزینه بوده و نیازمند دوره های آموزشی ویژه برای اپراتور می باشد. از این رو واگذاری خدمات نظافتی به شرکت خدماتی نظافتی که به منظور ارائه نظافتی موثر، با کیفیت و مقورن به صرفه از انواع تجهیزات مکانیزه نظافتی استفاده می نماید راه حل مناسبی برای تامین نیاز های نظافتی محیط کارخانه می باشد.

 

لزوم انجام نظافت در کارخانه های تولید لبنیات

شرکت خدماتی نظافتی و نظافت صنایع لبنیبا توجه به ماهیت محصولات تولیدی و ارتباط مستقیم این محصولات یا سلامت افراد جامعه مسلما رعایت اصول بهداشتی و حذف آلاینده های انباشته در محیط، نقش مهمی در بقا و فعالیت کسب و کار دارد. عدم تامین استاندارد های بهداشتی لازم در این صنایع با آلوده نمودن محصولات تولیدی می تواند موجب بروز انواع بیماری ها در افراد جامعه شد و در نهایت موجب توقف فعالیت های تولیدی شود. از این رو رسیدگی به نظافت و حذف آلاینده ها اهمیت ویژه ای در سود آوری این صنایع ایفا می نماید.

 

 

مزایای واگذاری خدمات نظافتی به شرکت خدماتی نظافتی

مزایای استفاده از شرکت خدماتی نظافتیشرکت خدماتی نظافتی به واسطه استفاده از انواع تجهیزات مکانیزه و هم چنین به کار گیری افراد کارآزموده و متخصص نقش مهمی در تامین سطوح بهداشتی مورد نیاز صنایع غذایی ایفا می نماید. کاهش در هزینه ها و صرفه جویی در منابع انرژی از دیگر مزایای انجام نظافت توسط شرکت خدماتی نظافتی می باشد. کاهش در زمان لازم بری نظافت نیز از دیگر ویژگی ها می باشد که نقش مهمی در عدم اختلال در فرایند تولید ایفا می نماید.

 

 

خدمات قابل ارائه توسط شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتیاز جمله خدمات قابل ارائه در صنایع لبنی می توان به شستشو و حذف آلاینده ها از روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی اشاره نمود. شرکت خدماتی نظافتی با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی عملیات شستشو و نظافت سطوح تجهیزات به کار رفته در خط تولید و هم چنینی تانکر ها و ماشین آلات حمل محصولات را در زمانی بسیار کوتاه و با کیفیت بالایی انجام می دهد. با توجه به ماهیت چرب و روغنی آلاینده های موجود در محیط و حساسیت بهداشتی بالای صنایع لبنی نسبت به حذف تمامی عوامل بیماری زا و هم چنین محدودیت این محیط ها در استفاده از مواد شوینده، واوترجت های آب گرم و بخار شوی های صنعتی گزینه های ایده آلی برای شستشو و نظافت تجهیزات می باشند. استفاده از پاشش پر فشار  آب یا بخار آب با حرارت های بالا نه تنها موجب حذف سریع و موثر آلاینده ها می شود بلکه به واسطه استفاده از حرارت های بالای آب یا بخار و بدون نیاز به مواد شوینده تا حدود زیادی عوامل بیماری زا را نیز ز روی سطوح حذف نموده و در نتیجه موجب ارتقا و بهبود سطوح بهداشتی محیط می گردد.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: