ترولی های هتلی ارائه شده توسط شرکت خدماتی نظافتی

هتل ها از اماکنی هستند که با انواع آلودگی ها مواجه اند. تردد بالای افراد در محوطه داخلی هتل و سکونت چندین روزه آن ها در اتاق ها می تواند موجب بروز آلودگی های متنوعی گردد. فعالیت های دیگری نیز در هتل ها وجود دارند که نیازمند رسیدگی مداوم و روزانه می باشند. ارائه خدمات به اتاق های هتل نظیر جمع آوری حوله ها و ملحفه ها، نظافت سطوح متفاوت در هتل، جابجایی ظروف و غذا در رستوران هتل ها و… همه از مواردی است که نیاز به بهره گیری از تجهیزات با کیفیت دارد. شرکت خدماتی نظافتی با ارائه ترولی های با کیفیت فرآیند های متفاوت در هتل ها را آسان می کند.

لزوم استفاده از ترولی با کیفیت

با توجه به موارد ذکر شده خدمات بسیار زیادی در هتل ها به صورت روزانه در حال انجام است. در صورتی که از تجهیزات بی کیفیت برای ارائه خدمات استفاده شود، این تجهیزات در مدت زمان کوتاهی خراب شده و هزینه زیادی بر هتل ها تحمیل می گردد تا تجهیزات بلا استفاده مجددا تعمیر شده و قابل استفاده باشند. به همین دلیل استفاده از تجهیزات تخصصی برای زمینه های خدماتی هتل از نظر کیفیت و هزینه بسیار بهینه و با صرفه می باشد. کاربردی ترین تجهیزات برای خدمات ذکر شده انواع ترولی های با کیفیت می باشند. با توجه به تردد مسافران و اهمیت جذب مشتری زیبایی ترولی های هتلی فاکتور بسیار مهمی است. فاکتور مهم دیگر ارگونومیک بودن ترولی برای سهولت کاربری می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده چرخ های روان ترولی نقش مهمی در سهولت حرکت و استفاده از آن ایفا می کند. به همین دلیل بهره گیری از ترولی های با کیفیت در هتل ها بسیار لازم می باشد.

انواع ترولی ارائه شده توسط شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی انواع متفاوتی از ترولی ها را به منظور بهینه سازی نظافت و خدمات هتل ارائه می کند که با توجه به طراحی هر کدام و ویژگی های منحصر به فردشان، از این ترولی ها در بخش های متفاوت هتل استفاده می گردد. در ادامه انواع قابل استفاده ترولی به منظور ارائه خدمات هتل توسط شرکت خدماتی نظافتی معرفی می شود. استفاده از تجهیزات درست موجب بهبود هتلداری می شود.

ترولی حمل غذا

از این نوع ترولی برای خدمات در رستوران ها استفاده می شود. حمل غذا و انتقال ظروف از میز به آشپرخانه با استفاده از تجهیزات ترولی حمل غذا بسیار ساده می شود. انواع این ترولی ویژگی های متفاوتی دارند که با دارا بودن کابین های متعدد و فضا هایی با ظرفیت گوناگون امکان استفاده بهینه در رستوران را فراهم می کنند.

ترولی خدماتی

این نوع ترولی شباهت زیادی به ترولی حمل غذا دارد و کابین های متفاوتی دارد. ترولی خدماتی یا ترولی چند منظوره نیز انواع متفاوتی دارد که می توان از آن به منظور انتقال حوله، ملحفه و همچنین حمل تجهیزات نظافتی مانند تی و سطل استفاده نمود. نمونه خاص از این نوع ترولی، ترولی حمل لباس و ملحفه می باشد که سه کابین دارد و می توان از آن به منظور انتقال لباس از اتاق به خشکشویی و بالعکس استفاده نمود.

ترولی نظافتی

ترولی نظافتی به تنهایی برای انجام فرآیند نظافت و شستشو استفاده می شود. آبگیر های حرفه ای، تی های قدرتمند و با کیفیت و دیگر تجهیزات تخصصی ترولی های نظافتی فرآیند شستشوی ارگونومیک را سهولت می بخشد. این نوع ترولی مدل های متفاوتی دارد که ساده ترین آن ها دو کابین برای نگهداری آب تمیز و آب کثیف دارد و بهترین و کاربردی ترین مدل ترولی نظافتی نیز چندین کابین برای نگهداری کیسه زباله و تجهیزات شستشو و تی دارد.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: