شستشوی کشتی توسط شرکت خدماتی نظافتی

کشتی ها به مدت زیادی در آب هستند و این تماس کشتی ها با آب که از املاح متفاوتی برخوردار است موجب آسیب های جزئی به بدنه کشتی می شود. در صورتی که به این خوردگی و آسیب های جزئی رسیدگی نشود ممکن است بدنه کشتی دچار آسیب های جدی شود و به مرور زمان بدنه از بین برود. همچنین این آلودگی ها پس از گذشت مدتی عمیق شده و ممکن است در فرآیند حرکت کشتی اختلال ایجاد کنند. به همین دلیل بهتر است به طور مداوم آلودگی های موجود بر روی بدنه کشتی زدوده شوند تا از بروز مشکلات برای ناوگان دریایی جلوگیری شود. می توان با سپردن تعمیر و نظافت کشتی به شرکت خدماتی نظافتی از ویژگی های بیشمار این شرکت ها در ارائه خدمات بهره برد.

 

لزوم استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی

شستشوی کشتی توسط شرکت خدماتی نظافتییکی از روش های محافظت از بدنه کشتی ها افزودن یک لایه رنگ پوششی به بدنه کشتی است. به منظور رنگ زدن به بدنه کشتی می بایست در ابتدا لایه پوششی قبل را زدود. تمیز کردن کامل لایه قبلی از رنگ، خزه، زنگ و دیگر آلودگی ها فرآیندی دشوار است. دسترسی سخت به همه نقاط کشتی و عمق آلودگی های موجود بر روی بدنه کشتی از یک سمت و وجود نبود کاربر متخصص و تجهیزات کافی برای شستشوی کشتی از طرف دیگر رسیدگی به کشتی را بسیار دشوار نموده است. به همین دلیل بهتر است از تجهیزات نظافت صنعتی به منظور شستشوی بدنه کشتی، زنگ بری و رنگ بری، خزه زدایی و دیگر فرآیند های مورد نیاز استفاده کنیم. علاوه بر این می توان با سپردن نظافت و چنین فرآیند های صنعتی و تخصصی به نیرو های زبده شرکت خدماتی نظافتی از انجام کامل و با کیفیت نظافت صنعتی بدون بروز آسیب به دستگاه یا کاربران اطمینان حاصل نمود.

 

 

بهترین دستگاه شستشوی کشتی

شرکت خدماتی نظافتی و شستشوی کشتیکاربردی ترین و مناسب ترین دستگاه نظافت صنعتی که به منظور شستشوی بدنه کشتی می توان از آن بهره برد، دستگاه واترجت صنعتی می باشد. واترجت صنعتی با قدرت فشار آب فوق العاده قابلیت زدودن هر نوع آلودگی و مواد اضافی از روی بدنه کشتی را دارا می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده فشار دستگاه های واترجت صنعتی قابل تنظیم بوده و می توان به منظور جلوگیری از آسیب به کشتی، فشار را در مناسب ترین حالت برای رفع آلودگی تنظیم نمود. از دستگاه واترجت صنعتی ۵۰۰ بار می توان به منظور شستشوی کشتی استفاده نمود. اما دستگاه واترجت صنعتی فوق فشار قوی ۲۵۰۰ بار برای رنگ بری، زنگ بری و خزه تراشی مناسب است. شستشو و زدودن مواد اضافی از بدنه کشتی ها مستلزم بهره گیری از تجهیزات خاص می باشد که توسط شرکت خدماتی نظافتی ارائه می گردد.

 

 

تجهیزات مناسب برای نظافت کشتی با واترجت صنعتی

ربات واترجت صنعتی توسط شرکت خدماتی نظافتیبسته به نوع عملیات نظافتی در ناوگان دریایی می توان از انواع نازل ها بهره برد. نازل سوزنی، تیغه ای و دوار از کاربردی ترین نازل های واترجت صنعتی در نظافت کشتی می باشند. همچنین از مهم ترین تجهیزاتی که به منظور بهبود نظافت کشتی و افزایش امنیت در هنگام نظافت می توان از آن بهره جست، ربات واترجت صنعتی می باشد. ربات واترجت صنعتی در نقاطی از کشتی که غیر قابل دسترس هستند (مانند نقاط بلند بدنه، قسمت زیرین کشتی و…) بسیار کاربردی است؛ این ابزار صنعتی به بدنه کشتی چسبیده و با حرکت موجب نظافت کامل همه بخش های کشتی می گردند. اما برای شستشوی قسمت های قابل دسترس می توان از نازل های رایج دستگاه واترجت صنعتی که توسط شرکت خدماتی نظافتی ارائه می شوند، استفاده نمود.

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: