خدمات نظافت لابی

لابی از اولین بخش هایی است که در میدان دید مراجعین مجتمع ها قرار می گیرد. نگاه اولیه به هر چیز تاثیرات بسیار زیادی بر ذهن افراد دارد. فرض کنید در نگاه اول لابی یک مجتمع از همه ی لحاظ چشم نواز باشد. از مهندسی کلی ساختمان گرفته تا طراحی، چیدمان مبلمان و نظافت کلی، همگی در ایجاد دید مثبت نسبت به یک مجتمع موثر می باشند. با بررسی این عوامل تاثیر به سزای نظافت لابی محسوس خواهد شد. انجام امور نظافتی لابی منوط به انتخاب شیوه های نظافتی مناسب می باشد. شرکت خدماتی نظافتی مناسب ترین گزینه جهت واگذاری امور نظافتی مجتمع ها می باشد. به کمک این شرکت ها نظافت لابی به صورت کاملاً تخصصی و به کمک تجهیزات نظافتی پیشرفته صورت پذیر می باشد.

نظافت کف لابی

نظافت لابیلابی مجتمع ها و هتل ها محلی برای استراحت و انتظار مراجعین می باشد. به دلیل عبور و مرور بسیار زیاد در این بخش، آلودگی بسیار زیادی در سطح ایجاد می شود. براق بودن سطح زمین نمایانگر سطح کیفی نظافت کل مجتمع می باشد. اسکرابر های دستی گزینه ی مناسبی جهت از بین بردن آلودگی ها از کف زمین و جهت نظافت لابی می باشند. برخی اوقات نیاز به از بین بردن آلودگی های عمقی تر از روی سطح می باشد.

کفپوش لابی بسته به نوع طراحی کلی ساختمان از سنگ، سرامیک، پارکت و… پوشیده شده است. پولیشر نیز از دیگر تجهیزات نظافتی می باشد. به کمک این دستگاه آلودگی های عمقی و لکه های سخت و قدیمی سطح را از بین می برند. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که قادر به بازسازی کفپوش می باشد. جهت جلادهی و درخشنده کردن کلیه سطوح از این دستگاه استفاده می شود. از طرفی سطح صدای این دستگاه ها بسیار پایین بوده و مزاحمتی برای مراجعین و مهمانان ایجاد نمی کنند.

نظافت مبلمان لابی

نظافت لابیلابی مکان انتظار می باشد به همین دلیل اغلب جهت نشستن افراد مبل یا صندلی در سالن لابی وجود دارد. رعایت بهداشت این وسایل نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. عدم نظافت این وسایل چهره ی کلی سالن  را تخریب خواهد کرد. از طرفی شستشو و نظافت نادرست آنها نیز سبب افزایش آلودگی ها می شود. امروزه جهت نظافت مبل و صندلی ها به جای خارج کردن آنها از محل و شستشوی به شیوه های سنتی، از تجهیزات نظافتی مخصوص استفاده می شود. به کمک مبل شوی (موکت شوی) و مواد شوینده ی مخصوص می توان این وسایل را نظافت نمود. شرکتهای خدماتی نظافتی جهت نظافت و ضد عفونی این وسایل با بهره گیری از مواد شوینده ی اختصاصی (T-CLEAN) مبل و موکت را نظافت می کند.

نظافت شیشه ها و دیوار لابی

نظافت لابیورودی ها و درب های لابی از جنس شیشه می باشد. نظافت صحیح شیشه بسیار حائز اهمیت می باشد. در نمای بیرونی و درونی لابی مجتمع ها از شیشه استفاده می شود. جهت نظافت شیشه از درون لابی، بخارشوی دستگاه بسیار مناسبی می باشد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که با پاشش بخار، تمامی آلودگی ها را از سطح پاک کرده و سطح را به خوبی ضدعفونی می کند. این دستگاه مناسب نظافت دیوارها، نما، درب، راه پله، نرده ها و … می باشد.

 

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: