خدمات نظافت سالن سینما و تئاتر

سینما و تئاتر از جمله اماکن فرهنگی تفریحی می باشند. روزانه افراد زیادی به این مکان ها مراجعه کرده و از امکانات آنجا استفاده می کنند. رفت و آمد مراجعین، خوردن تغزیه حین تماشای فیلم و نمایش تئاتر و … آلودگی هایی را در سالن سینما و تئاتر ایجاد می کند. انتخاب یک شرکت خدماتی نظافتی با تجربه انتخابی هوشمندانه در زمینه ی نظافت صحیح این اماکن می باشد. زیرا این شرکت ها امور نظافتی را در سطح کاملاً حرفه ای و با تضمین کیفیت به انجام می رسانند. انجام نظافت سالن سینما و تئاتر به کمک تجهیزات نظافتی مدرن همچون جاروبرقی صنعتی ، مبل شوی و بخار شوی صنعتی صورت پذیر می باشد. صندلی ها، کف سالن، سکوی نمایش، سرویس بهداشتی ها از بخش هایی هستند که روزانه نیاز به نظافت دارند. عدم نظافت صحیح این بخش ها موجب نارضایتی مراجعین می شود. از طرفی عدم رعایت موازین بهداشتی در اماکن عمومی، عوامل بیماری زا را افزایش می دهد.

نظافت کف سالن سینما و تئاتر

نظافت سالن سینما و تئاتردر بدو ورود افراد به سالن سینما و تئاتر اولین چیزی که به چشم مراجعین می آید کف سالن است. حال فرض کنید کف سالن به طور صحیح نظافت نشده باشد و بقایای خوراکی ها و زباله های دیگر روی سطح زمین باقی مانده باشد. و یا لکه های چای و نوشابه موکت یا کفپوش سینما را آلوده کرده و فضایی نا مطبوع ایجاد کرده باشد. همین امر موجب ایجاد دید منفی در افراد می شود. نارضایتی و شکایت مراجعین از شرایط نابسامان سالن را به دنبال خواهد داشت. کفپوش سالن سینما و تئاتر اغلب موکت می باشد.

امروزه جهت نظافت موکت در اینگونه اماکن از موکت شوی های صنعتی کمک گرفته می شود. این دستگاه در اندازه ی مناسب طاحی شده است و مناسب جهت فضاهای محدود همچون راهرو های بین ردیف صندلی ها در سینما می باشد. عملکرد این دستگاه به کمک برس غلتکی می باشد. به طوری که آب و مواد شوینده بر روی سطح موکت پاشیده می شود. برس غلتان سطح را شسته و سپس به کمک مکنده تمام آب آلوده از روی سطح جمع شده و به کلی تمیز می شود. این دستگاه قادر به پاکسازی کلیه ی لکه ها از روی سطح موکت می باشد.

نظافت صندلی های سالن

نظافت سالن سینما و تئاترصندلی های سالن نیز از دیگر بخش هایی هستند که در سالن دچار آلودگی می شوند. پس از هر سانس زباله ها و باقی مانده ی خوراکی ها بر روی سطح صندلی ها را آلوده می کند. جهت جمع آوری آلودگی ها از سطح صندلی از دستگاه جارو برقی کمک گرفته می شود. جاروبرقی های صنعتی به دلیل محدودیت فضا در این سالن ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. جاروبرقی های کوله ای به دلیل ارگونومی خاصی که دارند مناسب ترین گزینه جهت نظافت این فضا ها می باشند.

به کمک این دستگاه سرعت نظافت افزایش می یابد. استفاده از این دستگاه برای اپراتور نیز بسیار آسان می باشد. جنس بدنه از پلاستیک می باشد و این امر موجب سبک بودن دستگاه شده و به آسانی قابل حمل می باشد. اپراتور نظافتی می تواند پس از جمع آوری زباله ها به کمک بخار شوی مخصوص نظافت مبل و صندلی آنها را از میکروب و باکتری نظافت نماید. خشک شدن صندلی بلافاصله پس از نظافت از مزایای دستگاه بخار شوی می باشد.

نظافت سرویس های بهداشتی

از پر رفت و آمد ترین بخش های یک سالن سینما و تئاتر، سرویس بهداشتی های آن می باشد. سرویس بهداشتی بدبو و آلوده عامل بیماری افراد در اماکن عمومی خواهد شد. نظافت صحیح این اماکن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. به کمک دستگاه های آب فوق فشار قوی آلودگی های عمقی را می توان حذف نمود.

نظافت سالن سینما و تئاتر دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. بعلاوه بر میزان کسب و کار واحد های اقتصادی تاثیر به سزایی دارند. نظافت سالن سینما و تئاتر دید مثبتی در مراجعین ایجاد نموده و همچنین میزان جذب مشتری را به حداکثر می رساند. شرکت نظافتی معتبر آماده ارائه خدمات نظافت تخصصی می باشند.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: