خدمات نظافت سالن سینما و تئاتر

سالن های سینما و تئاتر از جمله اماکن تفریحی پر تردد هستند که روزانه افراد بسیاری جهت گذران اوقات فرغت خود به این مکان ها مراجعه می نمایند. از آنجا که حجم تردد افراد در این مکان ها بسیار بالا می باشد همواره میزان قابل توجهی خاک و زباله های ریز از طریق کفش افراد به این مکان ها انتقال می یابد. مراجعین حین تماشای فیلم، مواد غذایی و انواع تنقلات را مصرف می کنند که ممکن است به صورت ناخواسته بر زمین ریخته و سطوح کف سالن سینما و تئاتر را دچار الودگی می کند. سطح بهداشت محیط با وجود این آلودگی ها کاهش یافته و سلامت مراجعین را به مخاطره می اندازد. به منظور حفظ سلامت افراد و ایجاد محیطی همواره پاکیزه انجام نظافت منظم این سالن ها الزامی می باشد که نیاز به استفاده از راهکارهای مدرن و کارآمد نظافتی دارد. یکی از خدمات تخصصی قابل ارائه توسط یک شرکت خدماتی نظافتی حرفه ای و معتبر انجام امور نظافت اماکن عمومی همچون سالنهای سینما و تئاتر می باشد. این شرکتها با بهره گیری از نیروهای خدماتی و انواع تجهیزات مدرن، نظافت را در زمان کوتاه بین سانس ها با کیفیت بالا به انجام می رسانند.

نظافت کف سالن

همانطور که اشاره شد انواع زباله های خشک و گرد و غبار سطوح کف سالن سینما را دچار آلودگی می کند و بخش هایی همچون فضای مابین ردیف صندلی های موجود در سالن و راهرو ها را فرا می گیرد. با استفاده از یک جاروبرقی صنعتی قدرتمند می توان این آلودگی ها را از سطوح کف در سینما نظافت نمود. در صورت بکارگیری این جاروبرقی ها کلیه مشکلات ناشی از بکارگیری تجهیزات نظافتی سنتی قابل حل می باشد. این جاروبرقی ها به دلیل برخورداری از مخازن بزرگ و توان مکش فوق العاده جهت نظافت کف در سالن های وسیعی همچون سینماها مناسب می باشند. بنابراین حجم قابل توجهی از زباله های به وجود آمده در سطوح کف با استفاده از جاروبرقی صنعتی قابل حذف می باشد. به دنبال آن سطوح کف عاری از هر نوع گرد و غبار گردیده و از انتشار بیش از حد این زباله ها در محیط جلوگیری به عمل می آید.

 

 

شستشوی سطوح کف سالن

نظافت سالن سینما و تئاترگاهی زباله های تر بر روی سطوح کف ایجاد لکه می کنند که سبب تغییر رنگ کفپوش شده و از زیبایی ظاهری محیط می کاهند. از طرفی در صورت استفاده از جاروبرقی صنعتی این لکه ها قابل حذف نمی باشند و تنها راهکار شرکتهای خدماتی نظافتی استفاده از روش های کارآمد جهت شستشوی این لکه ها می باشد. در صورتی که سطوحکف پوشیده از سنگ، سرامیک و پارکت باشد شرکتهای خدماتی به کمک زمین شوی صنعتی این سطوح را شستشوی می دهند. اما در صورتی که سطوح کف سالن سینما با موکت پوشیده شده باشد، استفاده از فرش و موکت شوی گزینه مناسبی می باشد. این تجهیزات به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد جهت شستشوی لایه های سخت آلودگی و لکه های به وجود آمده بر سطح مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه سطوح کف در این سالن ها پاکیزه و به دور از آلودگی می گردد و همواره ذهنیت مثبتی نسبت به فضای سالن را در ذهن مراجعین به وجود می آورد.

 

 

نظافت صندلی ها

نظافت سالن سینما و تئاترصندلی های سالن سینما در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرند که در صورت باقی ماندن این آلاینده ها بر سطح صندلی از زیبایی ظاهری آن کاسته شده و همچنین از آنجا افراد به صورت مستقیم با آنها در تماس می باشند، آلودگی های به وجود آمده بر بدنه صندلی ها از طریق دست افراد جذب می گردد. از این رو نظافت صندلی ها در سالن سینما از الزامات به شمار می رود. یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر با بکارگیری انواع کارآمد تجهیزات نظافتی اقدام به رفع این آلودگی ها می نماید. یکی از ابزارهای نظافتی کارآمد جهت پاکسازی صندلی و حفظ جلوه ظاهری آنها استفاده از جاروبرقی کوله ای می باشد. اپراتورهای نظافتی شرکت خدماتی به کمک جاروبرقی کوله ای صندلی ها را با کیفیت بالالیی مورد نظافت قرار می دهند. طراحی ارگونومیک این دستگاه ها از احساس خستگی مفرط برای پرسنل نظافتی مانع شده و سهولت در انجام امور نظافتی سالن های سینما را نیز به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: