انجام نظافت علائم ترافیکی سطح شهر و بازسازی آنها

خیابان ها، اتوبان ها و در کل معابر عمومی شهر به دلیل عبور و مرور ماشین ها و افراد، روزانه در معرض آلودگی فراوانی قرار می گیرند. این معابر جهت راهنمایی افراد دارای علائم و خطوط ترافیکی می باشند. علائم و خطوط ترافیکی به مرور زمان و با عبور روزانه ی میلیون ها خودرو از روی آنها دچار آلودگی می شوند. آلودگی این خطوط موجب گمراهی رانندگان خودرو ها و عابرین پیاده شده و خطراتی را به دنبال دارد. برای مثال اتوبانی که دارای خط کشی صحیح نباشد، خودرو ها مرز بندی فاصله با ماشین کناری را تشخیص نداده و هرج و مرج ایجاد می شود. از طرفی جهت بهبود وضعیت خطوط ترافیکی، سالانه نیاز به بازسازی آنها داریم. جهت رنگ آمیزی دوباره ی این خطوط لازم است ابتدا خطوط قبلی حذف شده و خط کشی جدیدی انجام شود. حذف خطوط ترافیکی نیز کاری دشوار می باشد. امروزه شرکتهای خدماتی نظافتی با بهره گیری از تجهیزات خدماتی نظافتی پیشرفته ی امروزی قادر به نظافت علائم ترافیکی و حذف این خطوط در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.

انواع علائم ترافیکی در سطح شهر

نظافت علائم ترافیکیدر معابر و خیابان های شهر جهت نشان دادن مسیر ها، وضعیت جاده ها و خیابان ها، محدودیت های ترافیکی، سرعت مجاز جهت حرکت خودرو ها از تابلو ها و خطوط ترافیکی استفاده می شود. تابلو های ترافیکی در صورت آلودگی دچار گمراهی افراد در شهر شده و در برخی موارد موجب بروز خطر تصادفات جاده ای می شود. لذا نظافت صحیح و به موقع آنها بسیار حائز اهمیت می باشد. برخی از این تابلو ها به دلیل قرار گیری در ارتفاع بالا شیوه های نظافتی مخصوص به خود را می طلبد. مانند تابلو های نصب شده در اتوبان ها. برخی دیگر قابل دسترس تر بوده و در ارتفاع پایین تری قرار می گیرند. مانند تابلوهای ایست، توقف ممنوع، پارک ممنوع و…

خطوط ترافیکی نیز از دیگر علائم ترافیکی سطح شهر می باشند که نظافت آنها و نحوه ی خط کشی صحیح این خطوط بسیار حائز اهمیت می باشد. از انواع این خطوط می توان خطوط عابر پیاده، خط کشی های خیابانی، خط کشی های مخصوص برای پارک اتومبیل و… را نام برد. به دلیل قرا گیری این خطوط بر روی زمین نظافت آنها با نظافت کف زمین صورت می پذیرد. در برخی مواقع با ترمیم جزئی این خطوط، می توانیم آنها را بازسازی کنیم. گاهی این خطوط به شدت آسیب دیده و امکان باز سازی آنها وجود ندارد و تنها باید آنها را به کلی حذف و خط کشی دوباره انجام داد.

نظافت علائم ترافیکی به کمک واترجت

downloadدستگاه کارواش صنعتی به کمک آب فوق فشار قوی، نظافت سطوح را به انجام می رساند. این دستگاه قابلیت افزایش دمای آب تا ۱۰۰ درجه ی سانتیگراد را دارا می باشد. از این رو مناسب نظافت علائم ترافیکی می باشد. به دلیل وجود انواع آلاینده ها در سطح شهر و همچنین گرد و غبار لایه ای زخیم از آلودگی سطح تابلو ها و خطوط ترافیکی را می پوشاند. واترجت آب گرم توانایی حذف آلودگی های قدیمی را نیز دارد.

 

 

 

 

 

حذف خطوط ترافیکی با استفاده از واترجت

نظافت علائم ترافیکیشرکت خدماتی نظافتی با بهره گیری از دستگاه واترجت توانایی نظافت علائم ترافیکی و همچنین حذف آنها را دارا می باشد. دستگاه واترجت صنعتی در از بین بردن رنگ توانایی فوق العاده ای دارد. با نصب نازل مخصوص بر روی این دستگاه می توان با فشار ۲۵۰۰ بار رنگها را از سطح زمین پاک نمود. سپس می توان خط کشی دوباره ی سطح را انجام داد. این دستگاه به سطح آسفالت آسیب نمی رساند.

عملکرد این دستگاه تنها به کمک آب معمولی می باشد و از هیچگونه ماده ی دیگری جهت از بین بردن رنگ کمک نمی گیرد. استفاده از این روش نسبت به شیوه های سنتی حذف خطوط ترافیکی مزایای بسیار زیادی را دارا می باشد. از جمله مزایای حذف خطوط ترافیکی به کمک واتر جت، کیفیت رنگ بری بسیار بالا، صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.

شرکت خدماتی نظافتی آماده ی خدمات رسانی به شما می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: