انجام نظافت علائم ترافیکی سطح شهر و بازسازی آنها

خط کشی های ترسیم شده بر سطح خیابان و جاده یکی از کاربردی ترین علائم جهت هدایت خودورها در سطح شهر و همچنین معابر بین شهری می باشد. همچنین این علائم جهت هدایت عابرین پیاده نیز مورد استفاده قرار می گیرد که از افراد در برابر خطرات احتمالی در بخش های پرتردد حفاظت می نماید. خطوط ترافیکی در سطح شهرها در معرض انواع آلودگی های محیطی قرار می گیرند که این آلاینده ها رنگ علائم را تغییر داده و سبب ناکارآمدی آنها نیز می شوند. از آنجا که علائم ترافیکی به منظور هدایت اتومبیل ها و افراد مورد استفاده قرار می گیرند. ناکارآمدی علائم ترافیکی منجر به هرج و مرج و تصادف می شود زیرا مرز بندی و فاصله میان خودروها نامشخص می باشد. نظافت علائم ترافیکی و در مواقع لزوم بازسازی آنها تاثیر چشم گیری در بهبود شرایط ترافیک دارد که راهکار یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر استفاده از دستگاه کارواش صنعتی فوق فشار قوی می باشد که تجهیز این دستگاه به نازل های مخصوص امکان نظافت و حتی حذف کامل این علائم را نیز فراهم می آورد.

انواع علائم ترافیکی در سطح شهر

نظافت علائم ترافیکیدر معابر و خیابان های شهر جهت نشان دادن مسیر ها، وضعیت جاده ها و خیابان ها، محدودیت های ترافیکی، سرعت مجاز جهت حرکت خودرو ها از تابلو ها و خطوط ترافیکی استفاده می شود. تابلو های ترافیکی در صورت آلودگی دچار گمراهی افراد در شهر شده و در برخی موارد موجب بروز خطر تصادفات جاده ای می شود. لذا نظافت صحیح و به موقع آنها بسیار حائز اهمیت می باشد. برخی از این تابلو ها به دلیل قرار گیری در ارتفاع بالا شیوه های نظافتی مخصوص به خود را می طلبد. مانند تابلو های نصب شده در اتوبان ها. برخی دیگر قابل دسترس تر بوده و در ارتفاع پایین تری قرار می گیرند. مانند تابلوهای ایست، توقف ممنوع، پارک ممنوع و…

خطوط ترافیکی نیز از دیگر علائم ترافیکی سطح شهر می باشند که نظافت آنها و نحوه ی خط کشی صحیح این خطوط بسیار حائز اهمیت می باشد. از انواع این خطوط می توان خطوط عابر پیاده، خط کشی های خیابانی، خط کشی های مخصوص برای پارک اتومبیل و… را نام برد. به دلیل قرا گیری این خطوط بر روی زمین نظافت آنها با نظافت کف زمین صورت می پذیرد. در برخی مواقع با ترمیم جزئی این خطوط، می توانیم آنها را بازسازی کنیم. گاهی این خطوط به شدت آسیب دیده و امکان باز سازی آنها وجود ندارد و تنها باید آنها را به کلی حذف و خط کشی دوباره انجام داد.

 

 

 

بکارگیری دستگاه کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی یا واترجت فوق فشار قوی با پاشش آب پر فشار سطوح را پاکسازی می نمایند. جهت حذف خط کشی معابر واترجت ۲۵۰۰ بار مناسب می باشد و با تجهیز دستگاه به نازل زمین شوی یا اسکیتر می توان این خطوط را به کلی از سطح آسفالت حذف نمود. این روش مقرون به صرفه و موثر سبب افزایش کیفیت خدمات رسانی راه سازی ها شده و زمان بسیار کوتاهی نیز صرف انجام اینگونه عملیات می گردد.

 

 

 

 

شستشوی علائم ترافیکی

downloadدستگاه کارواش صنعتی به کمک آب فوق فشار قوی، نظافت سطوح را به انجام می رساند. این دستگاه قابلیت افزایش دمای آب تا ۱۰۰ درجه ی سانتیگراد را دارا می باشد. از این رو مناسب نظافت علائم ترافیکی می باشد. به دلیل وجود انواع آلاینده ها در سطح شهر و همچنین گرد و غبار لایه ای زخیم از آلودگی سطح تابلو ها و خطوط ترافیکی را می پوشاند. واترجت آب گرم توانایی حذف آلودگی های قدیمی را نیز دارد.
حذف خطوط ترافیکی

نظافت علائم ترافیکی دستگاه واترجت صنعتی در از بین بردن رنگ توانایی فوق العاده ای دارد. با نصب نازل اسکیتر مخصوص بر روی این دستگاه می توان با فشار ۲۵۰۰ بار رنگها را از سطح زمین پاک نمود. سپس می توان خط کشی دوباره سطح را انجام داد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که تنها به کمک آب معمولی و بدون استفاده از هیچ نوع ماده دیگری رنگ را از سطح آسفالت جدا می نماید. استفاده از این روش نسبت به شیوه های سنتی حذف خطوط ترافیکی مزایای بسیاری همچون افزایش سرعت در عملیات، عدم آسیب به سطح، سازگار با محیط زیست را به ارمغان می آورد.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: