نظافت تخصصی پارکینگ

کف پارکینگ های عمومی، مجتمع های تجاری – اداری، بیمارستان ها و کارخانه ها به دلیل رفت و آمد بسیار زیاد در این اماکن، در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرد. از طرفی نظافت این فضا ها به دلیل وسعت بالا و عبور و مرور ماشین ها امری سخت و طاقت فرسا می باشد. نظافت تخصصی پارکینگ از جمله عملیات ویژه ای است که توسط شرکت خدماتی نظافتی صورت پذیر می باشد. با پیشرفت تکنولوژی در تولید دستگاه های نظافتی امروزه امکان نظافت سطوح به بهترین نحو وجود دارد. اسکرابر و سوییپر از جمله دستگاه های نظافتی امروزی می باشند که نسبت به شیوه های سنتی نظافتی دارای راندمان کاری بسیار بالاتری بوده و استفاده از این دستگاه ها بسیار صرفه ی اقتصادی و زمانی بسیاری دارد.

استفاده از سوییپر جهت نظافت تخصصی پارکینگ

سوییپر یا جاروب خیابانیسوییپر عملکردی ویژه داشته و برای نظافت سطوح با وسعت بیشتر و جنس سخت تر مناسب می باشد. جمع آوری زباله هایی مانند شن و ماسه و زباله های بزرگ تر از آن به کمک این دستگاه صورت می پذیرد. این دستگاه به دو نوع مکشی و مکانیکی موجود می باشد. سوییپر مکانیکی به صورت دستی قابل استفاده بوده و فاقد موتور می باشند. سایز این دستگاه ها کوچک است و مناسب جاروب زباله از سطوحی با وسعت کمتر می باشند. دستگاه سوییپر مکانیکی معمولاً دارای دو برس می باشد که در زیر دستگاه تعبیه شده است. عملکرد آنها به کمک یک نفر اپراتور می باشد که با حرکت دستگاه به سمت جلو زباله ها را از سطح جاروب کرده و بر می دارند.

 

 

 

 

 

نظافت تخصصی پارکینگسوییپر مکشی جهت جاروب زباله ها در فضاهای بزرگتر می باشد. در جاروب های مکشی علاوه بر برس هایی که در زیر دستگاه تعبیه شده است، موتور مکنده نیز امر جمع آوری زباله را به انجام می رساند. عملکرد سوییپر مکشی به گونه ای است که برس ها زباله ها را جمع آوری کرده و به کمک پمپ مکنده زباله ها به درون مخزن دستگاه انتقال می یابند. انتخاب دستگاه مناسب کمک شایانی به انجام نظافت سطح پارکینگ می کند. علاوه بر این، دستگاه سوییپر با بهره گیری از تکنولوژی پاشش آب بر روی  برس ها، توان به حداقل رساندن گرد و خاک را دارا می باشد. این دستگاه علاوه بر صرفه جویی مصرف آب، بهداشت و سلامت محیط را نیز فراهم می نماید.

 

استفاده از اسکرابر جهت نظافت تخصصی پارکینگ

نظافت تخصصی پارکینگعملیات شستشوی سطح پس از جاروب و جمع آوری زباله ها از سطح، به کمک اسکرابر امکان پذیر می باشد. به کمک ترکیب آب و مواد شوینده در مخزن این دستگاه می توان آلودگی سطح را از بین برده و سطحی تمیز داشته باشیم. این دستگاه ها معمولاً به کمک یک برس که در جلوی دستگاه به صورت دوار حرکت می کند، آلودگی های سطح را از بین برده سپس سطح را براق و تمیز می کند. از مزیت های استفاده از دستگاه اسکرابر این است که بلافاصله پس از شستشوی سطح، آن مکان را به کلی خشک می کند. همچنین نسبت به دیگر شوینده ها موجب لغزندگی کف نشده و از سرخوردن ماشین ها در سطح پارکینگ پس از نظافت جلوگیری می نماید.

رد لاستیک در سطح پارکینگ مواردی از آلودگی می باشد که به سختی از بین می رود. به کمک ماده ی گامازول این نوع آلودگی های تثبیت شده را می توان تمیز کرد. گامازول در مخزن آب تمیز اسکرابر ریخته می شود و رد لاستیک به آسانی از روی سطح پارکینگ برداشته می شود.

این دستگاه در دو نوع کابلی و باتری دار موجود می باشد. نظافت سطوح پارکینگ هایی که وسیع و پرپیچ و خم هستند با دستگاه اسکرابر باتری دار آسانتر می باشد. عدم نیاز به پریز برق استفاده از این دستگاه را برای فضاهای بزرگ مناسب نموده است.

شرکتهای خدماتی نظافتی، نظافت کلیه سطوح، اعم از نظافت پارکینگ را به کمک دستگاه های نظافتی پیشرفته ی روز دنیا انجام می دهد. جهت انجام کلیه امور نظافتی در مجتمع های تجاری اداری خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: