نظافت تخصصی پارکینگ

کف پارکینگ های عمومی، مجتمع های تجاری – اداری، بیمارستان ها و کارخانه ها به دلیل رفت و آمد بسیار زیاد در این اماکن بسیار آلوده می باشد. نظافت تخصصی پارکینگ بسیار با اهمیت می باشد. با پیشرفت تکنولوژی در تولید دستگاه های نظافتی امروزه امکان نظافت سطوح به بهترین نحو صورت پذیر می باشد. اسکرابر و سوییپر از جمله دستگاه های نظافتی امروزی می باشند که نسبت به شیوه های سنتی نظافتی دارای راندمان کاری بسیار بالاتری می باشند. استفاده از این دستگاه ها بسیار مقرون به صرفه بوده و در حداقل زمان ممکن قادر به نظافت سطح وسیعی می باشند. انجام نظافت سطح پارکینگ توسط شرکت خدماتی نظافتی و نیروی انسانی کار آزموده صورت می پذیرد.

استفاده از سوییپر جهت نظافت تخصصی پارکینگ

سوییپرسوییپر عملکردی مانند جاروب دارد و برای نظافت سطوح با وسعت بیشتر و جنس سخت تر مناسب می باشد. جمع آوری زباله هایی مانند شن و ماسه و زباله های بزرگ تر از آن به کمک این دستگاه صورت می پذیرد. این دستگاه به دو نوع مکشی و مکانیکی موجود می باشد. سوییپر مکانیکی به صورت دستی قابل استفاده بوده و فاقد موتور می باشند. سایز این دستگاه ها کوچک است، مناسب جاروب زباله از سطوحی با وسعت کمتر می باشند. دستگاه سوییپر مکانیکی معمولاً دارای دو برس می باشد که در زیر دستگاه تعبیه شده است. عملکرد آنها به کمک یک نفر اپراتور می باشد که با حرکت دستگاه به سمت جلو زباله ها را از سطح جاروب کرده و بر می دارند.

 

 

 

 

 

نظافت تخصصی پارکینگسوییپر مکشی جهت جاروب زباله ها برای فضاهای بزرگتر می باشند. این دستگاه ها دارای سایز بزرگتری هستند. جاروب های مکشی علاوه بر برس هایی که در زیر دستگاه وجود دارد دارای موتور نیز می باشند. عملکرد آن به صورتی است که برس ها زباله ها را جمع آوری کرده و به کمک پمپ مکنده زباله ها به درون مخزن دستگاه انتقال می یابند. انتخاب دستگاه مناسب کمک شایانی به انجام نظافت سطح پارکینگ می کند. برای مثال این سوییپر ها دارای قدرت بسیار بالایی می باشند و مناسب کار بر روی سطوح متخلخل نمی باشند به دلیل اینکه این دستگاه نمی تواند سنگ ریزه های فرو رفته در این سطوح را جمع آوری نماید.

 

استفاده از اسکرابر جهت نظافت تخصصی پارکینگ

نظافت تخصصی پارکینگعملیات شستشوی سطح پس از جاروب و جمع آوری زباله ها از سطح، به کمک اسکرابر امکان پذیر می باشد. به کمک ترکیب آب و مواد شوینده در مخزن این دستگاه می توان آلودگی سطح را از بین برده و سطحی تمیز داشته باشیم. این دستگاه ها معمولاً به کمک یک برس در جلوی دستگاه به صورت دوار حرکت می کنند، آلودگی ها را از سطح از بین برده سپس سطح را براق می کند.از مزیت های استفاده از این دستگاه این است که بلافاصله پس از شستشوی سطح آن مکان را به کلی خشک می کند.نسبت به دیگر شوینده ها موجب لغزندگی کف نشده و از سرخوردن ماشین ها در سطح پارکینگ پس از نظافت جلوگیری می نماید.

رد لاستیک در سطح پارکینگ مواردی از آلودگی می باشد که به سختی از بین می رود. به کمک ماده ی گامازول این نوع آلودگی ها را که در سطح تثبیت شده اند را می توان تمیز کرد. گامازول را می توان در مخزن آب تمیز اسکرابر ریخته و سطح آلوده را توسط آن نظافت نمود.

این دستگاه به دو نوع کابلی و باتری دار موجود می باشد. نظافت سطوح پارکینگ هایی که وسیع و پرپیچ و خم هستند با دستگاه اسکرابر باتری دار آسانتر می باشد.عدم نیاز به پریز برق استفاده از این دستگاه را برای فضاهای بزرگ مناسب نموده است.

شرکت خدماتی نظافتی، نظافت کلیه سطوح، اعم از نظافت پارکینگ را به کمک دستگاه های نظافتی پیشرفته ی روز دنیا انجام می دهد. جهت انجام کلیه امور نظافتی در مجتمع های تجاری اداری خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: