تاثیر نظافت مجتمع های تجاری در جذب مراجعین

تحقیقات نشان داده است افرادی که از مراکز خرید استفاده میکنند به نظافت محیط اطرافشان بسیار اهمیت میدهند. در یک همه پرسی از یک گروه ۱۵۰۰ نفره افراد اعم از مرد و زن نشان می دهد نظافت مجتمع های تجاری بر تصمیم آنها نسبت به خرید موثر بوده است. امروزه نظافت مجتمع های تجاری به نحو موثری توسط شرکتهای خدماتی نظافتی معتبر امکان پذیر می باشد.

جذب مراجعین با نظافت مجتمع های تجاری

siteبا توجه به بررسی های آماری انجام شده بیش از ۸۳% از این افراد اظهار داشتنه اند فودکورت ها، سرویس بهداشتی ها، راهروها، پارکینگ های عمومی و حتی پله برقی های پاکیزه سبب تصمیم گیری سریعتر و بهتر این افراد جهت خرید از این اماکن شده است و در حدود ۹۰% آنها بر این باور بوده اند که نظافت مناسب فود کورت ها مسئله ای محوری در حصول اطمینان از کسب و کار عالی آن مجتمع تجاری می باشد.

در این میان نظر ۶۶% از زنان بسیار جالب می باشد آنها دلیل اصلی جذب شدن به برخی مراکز خرید را پاکیزگی سرویس های بهداشتی و معابر عمومی مجتمع تجاری دانسته اند که این بر اهمیت نظافت بخش عمده ای از آن محل دلالت دارد.

اکثر مشتریان، مجتمع تجاری ایده آل را مکانی دانستنه اند که از سطح پاکیزگی بالایی در تمام بخش ها از جمله راهروها و نمای ساختمان برخوردار باشد، البته این درجه از پاکیزگی علاوه بر افزایش میزان رضایت مشتریان موجب زیبایی هرچه بیشتر این مجتمع ها نیز می شود.

مدیران مراکز تجاری که به این امر توجه می کنندمی توانند درصد سودآوری بیشتری برای مجتمع خود به ارمغان آورند.نتایج حاصل از این نظر سنجی روشن است آنها باید نهایت سعی خود را در جهت داشتن مجتمع تجاری ایده آل از نظر مشتریان داشته باشند.

نظافت سطوح

نظافت کف با دستگاه های پیشرفتهنظافت داخلی سطوح این مراکز تنها با کمک دستگاههای نظافتی حرفه ای و نیروی انسانی کار آزموده و آموزش دیده امکان پذیر می باشد.سطوح این مراکز تجاری معمولاً از سنگ می باشد و استفاده از لوازم غیر حرفه ای  نظافتی همانند تی های قدیمی سبب به جای ماندن آب اضافی بر روی زمین و باقی ماندن آلودگی های عمقی بر روی سنگ می شود اما با بهره گیری از دستگاههای نظافتی مکانیزه ی حرفه ای می توان زمین را به صورت عمقی شسته و بلافاصله بعد از نظافت محل مورد نظر از آنجا استفاده نمائید.

 

 

 

نظافت نما

نظافت نما با استفاده از واتر جتنمای مراکز تجاری معمولا با شیشه طراحی شده است که نظافت نما ها بدون کمک و استفاده از دستگاه های نظافتی امکان پذیر نمی باشد و یا بسیار سخت می باشد.مدیران محترم مراکز تجاری می توانند به کمک واترجتهای صنعتی و نیرویی کار آزموده آلودگی را از این سطوح بزدایند.

 

 

 

 

نظافت سرویسهای بهداشتی

سرویس های بهداشتی از دیگر قسمت های یک مجتمع تجاری می باشد که بسیار زیاد مورد توجه افراد شرکت کننده در همه پرسی۱۵۰۰ نفره ی ما بوده است.نظافت این بخشها نیاز به ضد عفونی و میکروب زدایی روزانه با استفاده مواد مخصوص دارد که کار با این مواد نیاز به رعایت نکات اختصاصی توسط نیروی انسانی کار آزموده دارد.

 

نظافت فود کورت ها

نظافت فود کورتهااز دیگر بخشهای مهم مجتمع های تجاری امروزی فود کورت ها می باشند که جاذب بودن و نظافت عالی این اماکن برای مشتریان استفاده کننده از یک مجتمع تجاری که نیاز به استراحت برای تصمیم گیری بهتر جهت خرید دارند بسیار مهم است و نظافت فود کورت ها باید به کمک تجهیزات صنعتی فوق پیشرفته و کادری مجرب انجام شوند تا امر نظافت هرچه سریعتر و با کیفیت تر به انجام برسد.

 

 

 

جهت بهینه سازی عملیات نظافت در مجتمع های تجاری، عقد قرارداد با شرکت خدماتی نظافتی معتبر تصمیمی هوشمندانه می باشد که با استفاده از تجهیزات نظافتی صنعتی عملیات نظافت و شستشوی کف و تمامی بخش ها با کیفیت بالایی امکان پذیر می گردد.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: